/ Blog

Blog

22.11.2020

Jak czyścić żaluzje drewniane - proste i szybkie sposoby

W ostatnich latach żaluzje drewniane zawładnęły we wnętrzach zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Natomiast wiele osób posiada błędne przekonanie dotyczące sposobów utrzymania żaluzji w czystości. W rzeczywistości jednak sam proces trwa zaledwie kilka - kilkanaście minut i wystarczy go powtarzać co kilka tygodni. Jesteś ciekaw, jak skutecznie czyścić drewniane żaluzje?

05.11.2020

Rolety rzymskie - jak odmienić wygląd okna?

Funkcjonalne, eleganckie i łatwe w utrzymaniu - właśnie takie są rolety rzymskie. Idealnie sprawdzają się do salonu, kuchni, łazienki, a nawet pokoju dziecka!

08.10.2020

Roleta rzymska do kuchni

Idealnie zaaranżowane wnętrze, pasujące meble i dodatki, a przy tym dobrane rolety rzymskie stanowiące doskonałe uzupełnienie całości. Pomimo ogromu rolet dostępnych na rynku, to właśnie ten rodzaj zdominował nowoczesne wnętrza naszych salonów, gabinetów czy właśnie kuchni! Czym kierować się przed zakupem rolet, jaki mechanizm wybrać i jak wygląda proces montażu?

20.03.2020

Jakie żaluzje wybrać?

Żaluzje są z pewnością jedną z najbardziej znanych technik osłony i dekoracji okien. Stosowane zarówno  w mieszkaniach i domach, jak i w biurach, chronią przed światłem, nadając przy tym wnętrzom nowego wyglądu. Każdy kto podejmuje decyzję o zakupie żaluzji, staje jednak przed dylematem:  które wybrać? Aluminiowe, czy drewniane.

20.03.2020

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc to niezwykle efektowne połączenie zalet żaluzji i rolet. Łączą w sobie możliwość regulacji natężenia światła, jakie daje typowa żaluzja oraz elementy dekoracji podobne do tych, do których przyzwyczaiły nas typowe rolety.

20.03.2020

Żaluzje - czy jeszcze modne?

Żaluzje są wciąż popularne. Ostatnio rzucił nam się w oczy artykuł o tym, że żaluzje to już przeżytek. Czy to prawda? Naszym zdaniem zdecydowanie, nie!