/ Blog

Blog

29.01.2021

Najpiękniejsze rolety rzymskie

Poszukujesz nietypowych inspiracji dla swojego mieszkania? Chcesz znaleźć naprawdę wyjątkowe osłony okienne? Doskonale, ponieważ w dzisiejszym artykule przedstawimy najpiękniejsze rolety rzymskie, które, dzięki swojej designerskiej prezencji, uświetnią każde wnętrze! Wszystkie osoby zainteresowane, serdecznie zachęcamy do lektury!

13.01.2021

Żaluzje drewniane czy bambusowe – które rozwiązanie wybrać?

Dekorujesz swoje nowe mieszkanie? A może czeka Cię remont domu? W obu przypadkach przydadzą się nowe osłony na okno. Coraz więcej osób decyduje się na żaluzje, które nie tylko elegancko się prezentują, ale również są niesamowicie funkcjonalne. Trudno się jednak zdecydować na materiał, z jakiego mają być wykonane. Dlatego w dzisiejszym artykule zastanowimy się, które żaluzje wybrać - drewniane czy bambusowe. Zapraszamy do lektury!

26.12.2020

Jakie kolory wnętrz będą modne w 2021 roku?

Poszukujesz ciekawych inspiracji do urządzenia swojego mieszkania? Nie wiesz, na jaką kolorystykę postawić? Mamy dla Ciebie intrygujący trop. Otóż branżą dekoracyjną wstrząsnęło niedawne tegoroczne ogłoszenie przez Pantone Color Institute koloru roku 2021!

15.12.2020

Czy warto zimą montować rolety?

Czy warto zimą montować rolety?

Odpowiedź na pytanie postawione w tytule brzmi TAK i w zasadzie mogłoby to zakończyć temat. Warto jednak przypomnieć kilka argumentów, które przemawiają za zakupem rolet zimą.

22.11.2020

Jak czyścić żaluzje drewniane - proste i szybkie sposoby

W ostatnich latach żaluzje drewniane zawładnęły we wnętrzach zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Natomiast wiele osób posiada błędne przekonanie dotyczące sposobów utrzymania żaluzji w czystości. W rzeczywistości jednak sam proces trwa zaledwie kilka - kilkanaście minut i wystarczy go powtarzać co kilka tygodni. Jesteś ciekaw, jak skutecznie czyścić drewniane żaluzje?

05.11.2020

Rolety rzymskie - jak odmienić wygląd okna?

Funkcjonalne, eleganckie i łatwe w utrzymaniu - właśnie takie są rolety rzymskie. Idealnie sprawdzają się do salonu, kuchni, łazienki, a nawet pokoju dziecka!