Rolety dzień i noc Tarnów

Poczucie wygody we własnym mieszkaniu lub domu to rzecz istotna nie tylko w dzień, ale i w nocy. Zbyt duża ilość światła może zakłócić spokojny sen oraz przytłoczyć podczas wykonywania codziennych czynności. Mamy sposób, by poradzić sobie z tymi niedogodnościami. W ofercie naszego sklepu znajdziesz rolety dzień i noc. Tarnów wypróbował już nasze produkty – z pozytywnym skutkiem.

Rolety dzień i noc – Tarnów korzysta z naszych produktów

Jak działają rolety dzień i noc? Klienci z Tarnowa zdążyli już odkryć, że mechanizm zawdzięcza swoją skuteczność dwóm rodzajom tkaniny. Tego rodzaju zasłony wyposażone są poziome pasy: przezroczyste (siatka przepuszczająca światło) oraz zasłaniające (nie przepuszczają światła). Podnoszenie i opuszczanie zasłony skutkuje przemieszczaniem się pasków. Tym samym reguluje się ilość światła, jaka wpada do pomieszczenia. Za dnia pasy przezroczyste mają się nachodzić. Dzięki temu do pokoju wpadnie więcej światła. W nocy stosuje się ustawienie naprzemienne. Powierzchnia okna będzie więc w całości zasłonięta. Rolety dzień i noc w razie potrzeby można też podnieść całkowicie lub częściowo. Pozwala to w ogóle nie blokować światła lub wygodnie umyć okno.

Rodzaje rolety dzień i noc – Tarnów wypróbował wszystkie!

Dzięki praktycznemu mechanizmowi, jaki mają rolety dzień i noc, Tarnów cieszy się możliwością dopasowania oświetlenia do własnych potrzeb. Jednak nie tylko to przekonuje użytkowników z tego miasta do naszych rolet. Na uwagę zasługuje szeroki wybór rodzajów produktów. W zależności od warunków pomieszczenia oraz zdolności montażowych oferujemy:

  • rolety dzień i noc wolnowiszące,
  • rolety dzień i noc w kasecie,
  • rolety dzień i noc mini z żyłką

Rolety mini wyróżniają się minimalizmem i prostotą – zarówno pod względem estetycznym, jak i w montażu. Rolety wolnowiszące doskonale sprawdzą się przy oknach o dużych powierzchniach. Systemy montowane na kasecie pozwalają ukryć rolkę tkaniny, dzięki czemu wnętrze zyskuje na estetyce.

Rolety dzień i noc – Tarnów wybiera El-Deko

Poza funkcjonalnością i łatwym montażem rolety dostępne w naszym sklepie zaskakują designem. Dzięki doborowi atrakcyjnych tkanin system tworzy przytulniejszy i estetyczniejszy efekt niż tradycyjne metalowe żaluzje. Dodatkową zaletą jest spora liczba kolorów, w jakich występują rolety dzień i noc. Tarnów to niejedyne miasto, które przekonał szeroki wybór produktów. Z posiadaniem takich rolet wiąże się wiele korzyści. Możliwość snu niezależnie od pory dnia jest szczególnie istotna dla osób pracujących na zmiany, którym przeszkadza obecność światła. Dodatkowo nadmiar słońca nie jest odczuwalny podczas dnia – rolety ustawione w trybie dziennym wciąż zatrzymują część światła. Jeśli chcemy z kolei maksymalnie rozjaśnić pomieszczenie, można całkowicie zwinąć tkaninę. Dzięki temu rolety dzień i noc da się dostosować do potrzeb każdej sytuacji.