/ Plisy

Plisy

Żaluzja plisowana Koeni na wymiar
Żaluzja plisowana Koeni na wymiar

• dwukierunkowe działanie

• profile aluminiowe 

• 6 kolekcji tkanin

• produkt zrobiony na wymiar

• wyprodukowano w Polsce

• nowoczesny design

plisa
zamów
Plisa Koeni do okien dachowych
Plisa Koeni do okien dachowych

• dwukierunkowe działanie

• 3 kolory profili

• duży wybór tkanin

• ochrona przed słońcem

• produkt zrobiony na wymiar

• wyprodukowano w Polsce

do dachowych
zamów

Przy produkcji osłon okiennych zaczęto wykorzystywać nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym powstały żaluzje plisowane. Ta propozycja ochrony przed nasłonecznieniem to nowa generacja, która od samego wejścia na rynek cieszy się sporym zainteresowaniem. Żaluzje plisowane są najlepszym rozwiązaniem umożliwiającym łatwe zasłonięcie tylko wybranego fragmentu okna. Ich działanie polega na odsłanianiu tkaniny zarówno z góry, jak i z dołu, dzięki czemu idealnie można zasłonić miejsce padania uciążliwych promieni słonecznych.

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane świetnie sprawdzają się na tradycyjnych pionowych oknach, ale znajdują także zastosowanie jako wygodna osłona nowoczesnych okien dachowych. Dodatkowo te modele umożliwiają także ochronę przed promieniami wpadającymi przez okna o nietypowych kształtach. Żaluzje plisowane gwarantują najwyższy poziom komfortu ich użytkowania. Cechują się nieocenioną praktycznością, dzięki której będzie można cieszyć się swobodnym funkcjonowaniem w każdym pomieszczeniu. Żaluzje plisowane wykonywane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, co sprawia, że wyróżniają się innowacyjnym wyglądem.

Wyjątkowy charakter żaluzji plisowanych

Okienne żaluzje plisowane charakteryzują się prostotą i minimalizmem, dzięki którym aranżacja wnętrza będzie podążała za aktualną modą. Ich design jest natomiast bardzo uniwersalny, dlatego sprawdzi się do każdego typu pomieszczenia, zarówno klasycznego, jak i bardziej nowoczesnego. W naszym sklepie internetowym prezentujemy plisę dachową blackout gwarantującą najwyższą klasę i jakość. Oferowane przez nas żaluzje plisowane to bogactwo kolorów zarówno tkanin, jak i prowadnic czy profili. Dobierając odpowiednią barwę, można stworzyć produkt, który idealnie wpasuje się w wystrój każdego wnętrza.

Płynne sterowanie i wygodna regulacja żaluzji

Żaluzje plisowane cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie dlatego, że pozwalają na komfort użytkowania. Umożliwiają bardzo łatwe i precyzyjne zasłonięcie wyłącznie fragmentu okna w celu zapanowania nad nadmiernym nasłonecznieniem. Dzięki temu pomieszczenie nie jest za bardzo ściemnione i osiąga niesamowity klimat. Tkaninę żaluzji plisowanych można przesuwać zarówno od dołu, jak i od góry, co daje niezwykłą swobodę i komfort.

Ich nowoczesny mechanizm i innowacyjne rozwiązania pozwalają na płynne sterowanie i wygodną regulację jedynie fragmentu nadmiernego nasłonecznienia. Reszta powierzchni okna jest odsłonięta, dzięki czemu pomieszczenie nie traci całego blasku światła. We wnętrzu można komfortowo oglądać telewizję, czytać książkę czy pracować. Żaluzje plisowane świetnie sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach domowych i pasują do wszystkich typów okien. Pozwalają na komfortowe zastosowanie w oknach dachowych, co umożliwia swobodne zasłanianie i odsłanianie.

Najwyższa jakość z gwarancją nowoczesnej estetyki

Żaluzje plisowane to nowa generacja osłon okiennych. W naszym sklepie internetowym oferujemy modele od dokładnie sprawdzonych i renomowanych marek, które gwarantują najwyższą jakość wykorzystanych przy produkcji materiałów i technologii. Dzięki temu prezentowane przez nas żaluzje plisowane łączą w sobie wytrzymałość, trwałość i solidność. Pozwalają na przesuwanie tkaniny od dołu i góry w sposób łatwy, szybki i sprawny. Są niezwykle funkcjonalne, a dodatkowo zapewniają uniwersalność i nowoczesność. Staną się świetnym dodatkiem do wystroju każdego wnętrza, który podkreśli styl i elegancję. Żaluzje plisowane prezentują się bardzo wyjątkowo, dlatego okna nie potrzebują towarzystwa atrakcyjnych firanek, by zachwycać zarówno z wewnątrz, jak i z zewnątrz.