Home / Rolety

Rolety

Eleganckim rozwiązaniem do każdego domu są rolety. M.in. w Rzeszowie i Mielcu szczególnie popularne są te w wersji dzień i noc. Odznaczają się pięknym wyglądem, nienagannym wykonaniem, a w dodatku pozwalają na stworzenie niezwykłej ozdoby dla okna, która jest w dodatku bardzo funkcjonalna. Charakteryzują się specjalną strukturą tkaniny i sposobem zwijania. Możliwe jest:

  • zwijanie rolet w całości,
  • całkowite ich zsunięcie na powierzchnię szyby,
  • rozszczelnienie przy pomocy regulatora, tak, aby jedynie pewna doza światła wpadała do pomieszczenia – każda roleta składa się z naprzemiennie występujących poziomych pasów.

Opuszczanie i podnoszenie rolet dzień i noc odbywa się przy użyciu koralikowego łańcuszka. Sterowanie roletami jest więc bardzo proste.

Rolety na wymiar zapewniają uzyskanie efektu, który spełni indywidualne oczekiwania. Ponieważ rozmiar okien jest różnorodny i nierzadko trudno jest dobrać rolety na dany wymiar, dlatego precyzyjne wymierzenie przestrzeni zapewnia komfort użytkowania i ładny wygląd okna. Za pośrednictwem strony online, można dokonać zakupu wybranego produktu. Jest to wygoda, która umożliwia dokonanie wyboru bez wychodzenia z domu. Dzisiaj, w czasach, gdy wciąż brakuje nam czasu w natłoku codziennych obowiązków, jest to cenne zaoszczędzenie czasu.

Mielec, Tarnów, Rzeszów – to miasta, w których nasze usługi są znane i powszechne. Jednak, nie ograniczamy się tylko do tych lokalizacji, gdyż za pośrednictwem strony internetowej można zakupić nasze produkty z dowolnego miejsca. Różnorodność naszych rolet jest naprawdę ogromna. Dzięki temu dajemy gwarancję, iż każdy znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań. Ponadto, nasze polskie produkty są trwałe i solidnie wykonane, zapewniając długotrwałą radość z użytkowania.

    Do wyboru w naszym sklepie są:
  • rolety dzień i noc do ściany w kasecie – wykonane z aluminium rolety dostępne są w zróżnicowanych kolorach. Mogą być montowane do ściany nad oknem lub do sufitu. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie chcą mieć firanek,
  • rolety dzień i noc mini z żyłką – rozwiązanie, które sprawdzi się w większości domów. Rolety dostępne są w zróżnicowanych kolorach,
  • rolety dzień i noc w kasecie - rolety łączą cechy rolet i żaluzji. Sprzedawane w Tarnowie rolety do prowadnic wykonane zostały z aluminium. Dostępne są w najbardziej popularnych kolorach. W tej kategorii oferujemy trzy kategorie produktów, w zależności od jakości i sposobu wykonania rolet. Można zdecydować się na rolety z grupy 1 (najtańsze), grupy 2 (średnia cena), grupy 3 (ekskluzywna kolekcja).
Zamów Rolety online wybierz produkt, wpisz wymiary, wybierz tkaninę lub wzór