Home / Rolety

Rolety

Rolety są niezwykle funkcjonalną dekoracją w każdym domu. Z jednej strony skutecznie zasłaniają okno w takim stopniu jak sobie tego życzymy, z drugiej zaś tworzą piękną ozdobę na oknie. Jaka to będzie ozdoba, zależy tylko od nas i od tego czy zdecydujemy się na rolety materiałowe, rolety rzymskie czy też rolety dzień i noc. Każdy z tych typów rolet ma swoje zalety.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie, to element dekoracyjny, który sprawdzi się w wielu pomieszczeniach, zwłaszcza tych urządzonych w stylu klastycznym czy retro. Zapewniają elegancki, a zarazem nowoczesny wygląd pomieszczenia. Pamiętajmy też, że rolety rzymskie są kompletną dekoracją okna. Decydując się na nie ma potrzeby ozdabiać go dodatkowo firankami czy zasłonami. Posiadamy w naszej ofercie materiały w najróżniejszych barwach i odcieniach, dzięki czemu można bez problemu znaleźć odpowiednie rolety rzymskie, które będą dopasowane do kolorystyki pomieszczenia. Innym atutem naszych rolet rzymskich jest rzetelne i solidne wykonanie z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia długotrwałe użytkowanie.

więcej »

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc odznaczają się pięknym wyglądem, nienagannym wykonaniem, a w dodatku pozwalają na stworzenie niezwykłej ozdoby dla okna, która jest jednocześnie bardzo funkcjonalna. Rolety dzień i noc łączą cechy rolet i żaluzji - są podzielone na dwa odcienie kolorystyczne. Jedne przepuszczają promienie słoneczne, drugie eliminują ich przenikanie. W nocy i rano, gdy chcemy spokojnie spać odpowiednie ustawienie role dzień i noc eliminuje przenikanie promieni porannego słońca do pomieszczenia. Ustawienie rolet na opcje dzień pozwala z kolei naświetlić pokój, ale jednocześnie zachować naszą prywatność.

więcej »

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to najbardziej znane i powszechne typy rolet. Ich atrakcyjny wygląd, różnorodność kolorystyczna oraz funkcjonalność i łatwość obsługi sprawiły, że mają wielu zwolenników. W naszej ofercie mamy ponad 300 rodzajów i kolorów tkanin, co z pewnością pozwoli każdemu klientowi wkomponować roletę w aranżację wnętrza. Oferujemy trzy rodzaje rolet materiałowych: rolety wewnętrzne w kasetach z prowadnicami, mini rolety wewnętrzne montowane na ramie okiennej oraz rolety wolnowiszące, montowane na ścianie bądź suficie. Warto zwrócić uwagę, że na indywidualne zamówienie Klienta produkujemy rolety materiałowe gładkie, wzorzyste, odbijające promienie słoneczne bądź całkowicie zaciemniające.

więcej »

Rolety na wymiar

Rolety na wymiar zapewniają uzyskanie efektu, który spełni indywidualne oczekiwania. Ponieważ rozmiar okien jest różnorodny i nierzadko trudno jest dobrać rolety na dany wymiar, dlatego precyzyjne wymierzenie przestrzeni zapewnia komfort użytkowania i ładny wygląd okna.

Ze względu na lokalizacje naszej firmy - poza sprzedażą on-line na cały kraj - świadczymy nasze usługi sprzedaży i montażu rolet w rejonie Mielca, Tarnowa i Rzeszowa. Dzięki szerokiej ofercie produktów i materiałów każdy - niezależnie od gustu - znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy również trwałe i solidne wykonanie każdego typu rolet.

Zamów Rolety online wybierz produkt, wpisz wymiary, wybierz tkaninę lub wzór