Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc w kasecie Uni Lux
Rolety dzień i noc w kasecie Uni Lux

Rolety aluminiowe w kasetach, z płaskimi prowadnicami.

Duży wybór tkanin dzień i noc.

Wejdź! Wybierz! Kup!

już od 80 zł
zamów
Roleta DN w kasecie wolnowisząca
Roleta DN w kasecie wolnowisząca

Rolety w kasecie aluminiowej, do sufitu lub ściany.

Pięknie eksponują tkaniny dzień i noc.

Zapraszamy! Zapoznaj się z ofertą!

 

już od 112 zł
zamów
Roleta DN Wolnowisząca
Roleta DN Wolnowisząca

Rolety dzień i noc bez kasety.

Montaż do ściany lub do sufitu.

Atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do dokonania zakupów!

już od 87 zł
zamów
Rolety dzień i noc mini z żyłką
Rolety dzień i noc mini z żyłką

Rolety dzień i noc. Montaż bezinwazyjny na ramie okna.

Łatwy montaż! Atrakcyjne ceny!

Wejdź i kup!

 

już od 77 zł
zamów
Rolety dzień i noc w kasecie Uni Plus
Rolety dzień i noc w kasecie Uni Plus

Rolety aluminiowe w kasetach, prowadnice przestrzenne w kształcie litery U.

Szeroki wybór tkanin dzień i noc.

Zapraszamy do wyboru i zakupów!

już od 88 zł
zamów

Rolety dzień i noc to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prywatność

Rolety dzień i noc łączą w sobie zalety tradycyjnej rolety materiałowej oraz żaluzji, oferując designerski wygląd tej pierwszej oraz pełen zakres możliwości tej drugiej. Dzięki temu możesz chronić swoją prywatność w ciągu dnia, izolować się od światła latarni ulicznych nocą oraz promieni słońca nad ranem. Będziesz mógł się swobodnie wyspać, ciesząc się niezwykłym komfortem i jednocześnie niesamowitym wyglądem swojej sypialni. Niezwykle korzystny wygląd rolet typu dzień-noc w połączeniu z pełną funkcjonalnością powodują, że cieszą się one coraz większą popularnością wśród konsumentów, z powodzeniem zastępując tradycyjne rolety, firany oraz żaluzje.

Designerski, nowoczesny wygląd rolet dzień i noc

Niezwykła forma rolet dzień i noc sprawia, że stanowią one same w sobie ozdobę pomieszczenia, w którym zostaną zainstalowane. Dzięki temu nie ma już konieczności wieszania firan oraz zasłon, które często sprawiają kłopot ze względu na konieczność prania. Z niezwykłą łatwością dopasujesz je do obecnego wystroju pokoju dzięki niezwykle bogatej gamie kolorów, jaką posiada nasz sklep do Twojej dyspozycji. Rolety dzień i noc do dobry wybór do każdego pomieszczenia. Sprawdzą się zarówno w łazience, jak i sypialni, pokoju dziennym oraz kuchni. Za ich pomocą będziesz mógł w pełni kontrolować natężenie naturalnego światła w swoim domu. Z łatwością przyciemnisz dane pomieszczenie w trybie nocnym oraz zapewnisz intymną, prywatną atmosferę w trybie dziennym. Żaden sąsiad ani przypadkowy przechodzeń nie będzie więcej zaglądał do Twojego domu!

Dopasowanie rolet do wnętrza domu ułatwia możliwość montowania ich na różne sposoby. Podczas wybierania rolety dzień i noc warto zastanowić się nad konkretnym rozmiarem oraz nad tym, w którym miejscu byłoby ją dobrze zamontować. Dla pełnego komfortu użytkowania w naszym sklepie masz możliwość zamówienia do rolet prowadnic. Umożliwi to w pełni kontrolowanie ilości promieni słonecznych, które wdzierają się do domu.

Co sprawia, że rolety dzień i noc są takie wyjątkowe?

Możliwość połączenia zalet rolet tradycyjnych oraz żaluzji sprawiła, że otrzymaliśmy rolety dzień i noc. Posiadają one dwa tryby, które wyróżniają pasma – jedne wykonane z grubszej tkaniny, nieprzepuszczającej promieni słonecznych oraz drugie, stworzone z tkaniny delikatnej, przejrzystej, która przepuszcza światło, ale chroni przed wścibskimi spojrzeniami z ulicy czy okien naprzeciwko. Podczas zwijania i rozwijania pasy te nachodzą na siebie w efektywny sposób, pozwalając nam w pełni kontrolować ich działanie. Dodatkową możliwością jest opcja całkowitego zwinięcia rolety dzień i noc. Wszystkie trzy tryby przełączamy w sposób szybki i przyjazny dla użytkownika. Nie sprawiają one problemów, działają płynnie i sprawnie.

Staranny dobór materiałów sprawia, że są one wytrzymałe oraz zachowują swoją sprawność przez lata. Ogromną zaletą rolet dzień i noc jest możliwość zamontowania ich dosłownie wszędzie. Z powodzeniem umieścisz je na oknie dachowym oraz oknie balkonowym. Można je montować zarówno na samą ramę okna, jak i na ścianie. Nie stanowi również problemu przymocowanie ich do sufitu.