Rolety dzień i noc

 Rolety dzień i noc to nowoczesne rozwiązania, pozwalające na zaciemnienie pomieszczenia. Łączą w sobie zalety tradycyjnej rolety materiałowej z żaluzją. Dwie przesuwne warstwy materiału, umożliwiają regulację natężenia promieni słonecznych przenikających do pomieszczenia.

 Cechą charakterystyczną tego rodzaju rozwiązań są:

  • pasy zaciemniające, nieprzepuszczające światła;
  • pasy z delikatnej tkaniny przepuszczającej promienie świetlne.

 Podczas zwijania/rozwijania pasy te efektownie nachodzą na siebie (tworząc efekt podobny do znanego nam z żaluzji) i pozwalają skutecznie zaciemnić pokój. Podobnie jak w tradycyjnych roletach, można je zwinąć w sposób całkowity Rolety dzień i noc posiadają znany z tradycyjnych rozwiązań mechanizm łańcuszkowy, podobnie też mogą być montowane do sufitu, ściany lub ramy okna. Aspekty wizualne rolet tego typu pozwalają z powodzeniem zrezygnować z firan i zasłon. Szeroka gama kolorów oraz różne sposoby montażu umożliwiają ich idealne wpasowanie w aranżację wnętrza. Firma nasza działa głównie w Tarnowie, Dębicy, Mielcu i okolicach jednak w razie konieczności jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb. Po wcześniejszym kontakcie docieramy do miast tj. Rzeszów, Kraków.

    W naszym sklepie znajdą Państwo:
  • rolety dzień i noc do ściany w kasecie – stworzone z aluminium rolety dzień noc można montować do ściany nad oknem lub do sufitu. M.in. w Warszawie nasi klienci mają dostęp do rolet w różnych kolorach,
  • rolety dzień i noc mini z żyłką – rolety tego typu sprawdzą się w każdym domu, w którym nie chce się mieć firan. Dostępne są w różnych kolorach
  • rolety dzień i noc w kasecie - rolety dzień i noc, które są bardzo popularne w Krakowie to połączenie rolet i żaluzji w jednym. Dostępne są w trzech kategoriach: grupa 1 to najtańsze rolety, grupa 2 to rolety z średniej półki cenowej, a do 3 grupy zaliczane są rolety ekskluzywne.

 

Zamów Rolety dzień i noc online wybierz produkt, wpisz wymiary, wybierz tkaninę lub wzór