Home / Rolety / Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc

 Rolety dzień i noc to nowoczesne rozwiązania, pozwalające na zaciemnienie pomieszczenia. Łączą w sobie zalety tradycyjnej rolety materiałowej z żaluzją. Dwie przesuwne warstwy materiału, umożliwiają regulację natężenia promieni słonecznych przenikających do pomieszczenia.

 Cechą charakterystyczną tego rodzaju rozwiązań są:

  • pasy zaciemniające, nieprzepuszczające światła;
  • pasy z delikatnej tkaniny przepuszczającej promienie świetlne.

 Podczas zwijania/rozwijania pasy te efektownie nachodzą na siebie (tworząc efekt podobny do znanego nam z żaluzji) i pozwalają skutecznie zaciemnić pokój. Podobnie jak w tradycyjnych roletach, można je zwinąć w sposób całkowity Rolety dzień i noc posiadają znany z tradycyjnych rozwiązań mechanizm łańcuszkowy, podobnie też mogą być montowane do sufitu, ściany lub ramy okna. Aspekty wizualne rolet tego typu pozwalają z powodzeniem zrezygnować z firan i zasłon. Szeroka gama kolorów oraz różne sposoby montażu umożliwiają ich idealne wpasowanie w aranżację wnętrza. Firma nasza działa głównie w Tarnowie, Dębicy, Mielcu i okolicach jednak w razie konieczności jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb. Po wcześniejszym kontakcie docieramy do miast tj. Rzeszów, Kraków.

Nasz sklep oferuje rolety dzień i noc. To dobre rozwiązanie na ograniczenie przenikania niepożądanych promieni słonecznych do naszego wnętrza. Ponieważ rankiem cenimy sobie komfort spania, a promienie słoneczne mogą go zaburzać, tego typu rolety izolują od światła dziennego. Wieczorem natomiast, gdy zapalamy w pomieszczeniu sztuczne oświetlanie, rolety chronią naszą prywatność, zapewniając komfort i intymność we własnym zaciszu domowym. Rolety dzień i noc są podzielone na dwa odcienie kolorystyczne. Jedne przepuszczają promienie słoneczne, drugie eliminują ich przenikanie. Ponieważ, efekt wizualny tego typu rolet jest naprawdę interesujący, okna danego pomieszczenia nie wymagają już ozdabiania dodatkowym źródłem dekoracji w postaci firan. Rolety te bowiem same stanowią element dekoracyjny. Okno zyskuje na tym ciekawym akcencie, nie sprawia wrażenia pustego. Na naszej stronie internetowej znajdują się informacje odnośnie rodzajów rolet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś.

    W naszym sklepie znajdą Państwo:
  • rolety dzień i noc do ściany w kasecie – stworzone z aluminium rolety dzień noc można montować do ściany nad oknem lub do sufitu. M.in. w Warszawie nasi klienci mają dostęp do rolet w różnych kolorach,
  • rolety dzień i noc mini z żyłką – rolety tego typu sprawdzą się w każdym domu, w którym nie chce się mieć firan. Dostępne są w różnych kolorach
  • rolety dzień i noc w kasecie - rolety dzień i noc, które są bardzo popularne w Krakowie to połączenie rolet i żaluzji w jednym. Dostępne są w trzech kategoriach: grupa 1 to najtańsze rolety, grupa 2 to rolety z średniej półki cenowej, a do 3 grupy zaliczane są rolety ekskluzywne.

 

Zamów Rolety dzień i noc online wybierz produkt, wpisz wymiary, wybierz tkaninę lub wzór