Home / Rolety / Rolety rzymskie

Rolety rzymskie

 Rolety rzymskie są rozwiązaniami, które zasadniczo potrafią dodać elegancji i estetyki każdemu wnętrzu. Stanowią nie tylko praktyczną osłonę okna i pomieszczenia przed nadmiernym natężeniem promieni świetlnych ale również stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Nasza firma oferuje ponad 200 rodzajów tkanin, dostępnych w różnych wzorach i kolorach co zapewnia ogromny potencjał w procesie projektowania aranżacji.

Stosujemy jedynie wytrzymałe materiały, które nie blakną. Nasza firma proponuje rolety z mechanizmem sterującym łańcuszkowym oraz sznurkami podciągającymi materiał. Użytkowanie nie sprawia więc problemu – rolety są niezwykle proste w obsłudze. Do zalet rolet rzymskich należy również bezproblemowa konserwacja, która polega jedynie na wypraniu tkaniny. Na życzenie Klienta projektujemy rolety, które mogą być montowane do sufitu, ściany lub ramy okiennej. Obszar działalności naszej firmy obejmuje miasta tj. Tarnów, Dębica, Mielec jednak docieramy również do innych miejscowości (Kraków, Rzeszów, itd.).

Nasz sklep oferuje rolety rzymskie, które stanowią dopełnienie dekoracyjne dla każdego rodzaju pomieszczenia. Łączą one w sobie elegancję z funkcjonalnością. Dodatkowym atutem jest fakt, iż łatwo utrzymuje się je w czystości. Za pośrednictwem naszej strony internetowej można zamówić rolety rzymskie online. Jest to wygodny i prosty sposób na zrobienie zakupów, który znacznie zaoszczędza nasz czas. Bogata gama kolorów i wzorów rolet sprawia, że można bez problemu znaleźć odpowiednie rolety, które będą współgrały z naszym wnętrzem. Odważne i wyraźne barwy doskonale ożywią wnętrze. Z kolei stonowane kolory zrównoważą wystrój. Wszystko zależy od oczekiwań i zapotrzebowania naszych klientów.

Wychodzimy naprzeciw różnorodnym gustom i życzeniom, dlatego tak wielu odbiorców korzystających z naszych usług, wyraziło swoje zadowolenie i satysfakcję. Ponadto, zaletą rolet rzymskich jest rzetelne i solidne wykonanie z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Służymy wszelkim doradztwem. Pomożemy wybrać rolety zgodnie ze specyfiką pomieszczenia. Dopasujemy stopień zaciemnienia, jaki zapewniają rolety oraz stopień przepuszczania promieni słonecznych. Jest to ważne, szczególnie w pokojach sypialnych, gdyż odpowiednio dobrane rolety zapewniają komfort wypoczynku i prywatność we własnym domu czy mieszkaniu. Ponieważ, rolety rzymskie są traktowane jako element dekoracyjny okna, nie ma potrzeby dodatkowo ozdabiać go firankami. Zapewniają elegancki, a zarazem nowoczesny wygląd pomieszczenia.