Rolety rzymskie

Rolety rzymskie na karnisz
Rolety rzymskie na karnisz

• roleta montowana na karniszu

• piękny wygląd

• zrobione na wymiar

• uszyte w Polsce

już od 189 zł
zamów
Rolety rzymskie w kasecie na wymiar
Rolety rzymskie w kasecie na wymiar

• roleta z mechanizmem kasetowym

• produkt na wymiar

• uszyte w Polsce

• duży wybór tkanin

• piękna dekoracja okien

już od 369 zł
zamów

Estetyczna roleta rzymska na straży Twojej prywatności

Dom udekorowany w sposób odpowiadający Twoim gustom jest miejscem, w którym niezwykle przyjemnie spędza się czas. Kojarzony z rodzinnym gniazdkiem, do którego zawsze można wrócić po długim dniu pracy, stanowi Twoją ostoję codzienności. Na straży Twojej prywatności postaw rolety rzymskie. Pozwolą one w prosty sposób kontrolować napływ promieni słonecznych do mieszkania oraz osłonią je przed wścibskimi spojrzeniami. Elegancka odsłona rolet wewnętrznych w różnym wydaniu pozwala na przyjemną dla oka aranżację całego domu. W naszym katalogu znajdziesz przeróżne projekty, zarówno odważny design, jak i klasyczne wydania w ciekawych kolorach, umożliwiając dopasowanie ich do Twoich potrzeb.

Rolety rzymskie do kuchni, salonu i sypialni

Estetyczny wygląd rolet rzymskich sprawia, że są one perfekcyjną ozdobą okna. Nie potrzebują towarzystwa firan i zasłon, by prezentować w przyjemny dla oka sposób swoje walory i cieszyć doskonałą aranżacją wnętrza. Dostępne w przeróżnych wariantach kolorystycznych, w różnych wzorach, zarówno gładkich, jak i bardziej odważnych. Mocne, intensywne kolory ożywią wnętrze pokoju, podczas gdy stonowane zrównoważą wystrój i wprowadzą przyjemny spokój. Podczas gdy te pierwsze są zalecane do pokoju dziennego bądź pracowni, drugi rodzaj warto zaprosić do swojej sypialni, w której zależy nam na spokojnym wypoczynku. Ta praktyczna osłona na okna może całkowicie odmienić wygląd wnętrza i nadać mu nowy charakter. Możliwość kontrolowania napływu promieni słonecznych do pokoju pozwala na zmianę odbioru samego pomieszczenia zarówno w ciągu dnia, jak i nocą. Sprawia to, że rolety rzymskie są świetnym rozwiązaniem dla każdego pokoju w domu.

Różne rodzaje rolet rzymskich – dopasuj je do swoich potrzeb!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż rolet może być problematyczny, dlatego w naszym sklepie znajdziesz przeróżne możliwości dobrania rolet rzymskich do Twojego domu. Nie tylko różnią się one wyglądem, ale również swoimi możliwościami, wykorzystaną technologią oraz sposobem montażu. Dzięki temu nie będziesz ograniczony ramami swojego okna i nie musisz się martwić, że na ich montaż zabraknie miejsca. Możesz wybrać model z możliwością zamontowania do sufitu, ściany lub klasycznie – do ramy okiennej. Otwiera to przed Tobą ogromne możliwości projektowania wnętrza mieszkania, usuwając doskwierające do tej pory ograniczenia. Ponadto, prócz klasycznych rolet rzymskich, oferujemy również wersję zaciemniającą oraz dzień i noc.

Najwyższa jakość rolet rzymskich

W naszym sklepie stawiamy na jakość. Wykonane z najlepszej jakości tkanin rolety zaciemniające są nie tylko bardzo wytrzymałe i posłużą przez bardzo długie lata, ale również niezwykle proste w czyszczeniu i konserwacji. Jedyne, co musisz zrobić, to wyprać tkaninę, by Twoja roleta wyglądała jak nowa. Dzięki umiejętnemu projektowi rolet są one również bardzo proste i przyjemne w użytkowaniu. Nie zacinają się, a mechanizm do opuszczania ich nie ulegnie zerwaniu, działa niezwykle sprawnie. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji, dlatego pomożemy w wyborze oraz służymy profesjonalnymi poradami. Będziesz mógł cieszyć się pełną swobodą wypoczynku, chroniąc sypialnię przed promieniami poranka, a wieczory spędzać w kuchni oraz salonie bez nieprzyjemnej myśli, że sąsiedzi mogą obserwować każdy Twój ruch. Oferujemy usługi montażu rolet w okolic