Usługi

Zdajemy sobie sprawę, że kupno rolet czy też kupno żaluzji przez Internet, może rodzić wiele obaw u klienta. Powstają pytania - jak na żywo wygląda żaluzja czy materiał w rolecie ma odpowiedni odcień, czy dobrze zmierzyliśmy szerokość okna, i wiele innych… Dlatego, szeroki zakres usług naszej firmy obejmuje nie tylko samą sprzedaż, ale również prezentacje produktu, profesjonalne doradztwo i pomiary, montaż oraz serwis żaluzji i rolet. W każdej chwili i w razie wszelkich wątpliwości możecie Państwo umówić się z naszymi przedstawicielami i monterami w okolicach Tarnowa, Brzeska, Dębicy i Mielca.

Prezentacja żaluzji i rolet

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem żaluzji lub rolet w naszym sklepie, ale przed podjęciem decyzji chcielibyście zobaczyć "na żywo" poszczególne warianty, materiały czy kasety, proponujemy umówienie spotkania z naszym przedstawicielem. W ustalonym terminie, zaprezentujemy Państwu oferowane przez nas żaluzje i rolety w każdym dostępnym wariancie i kolorze. Będziecie mogli sprawdzić jak dana roleta czy żaluzje prezentują się w Waszym oknie. Dzięki temu, wybór danej opcji będzie z pewnością łatwiejszy i szybszy. Polecamy skorzystanie z opcji prezentacji rolet i żaluzji.

Pomiar okna pod rolety i żaluzje

Przed podjęciem decyzji o zakupie rolety czy żaluzji, często pojawia się pytanie czy dobrze zmierzyłem/am okna lub po prostu jak mam to zrobić. Sklep z żaluzjami i roletami el-deko.pl dokładnie opisuje, w jaki sposób dokonać pomiaru. Zdajemy sobie jednak sprawę, że mimo wszystko może to rodzić pewne obawy wśród klientów. Dlatego w ramach naszych usług, oferujemy profesjonalny pomiar okna pod roletę oraz pomiar okna pod żaluzje dla klientów zamieszkałych w rejonie Tarnowa, Dębicy, Mielca i Brzeska. W umówionym terminie, nasz przedstawiciel dokona pomiarów okna pod roletę lub pomiarów okna pod żaluzje, które Państwo wybraliście.

Porady przy zakupie rolet i żaluzji

Jeżeli zastanawiacie się Państwo, która okienna dekoracja, z bogatej oferty sklepu el-deko.pl, jest dla Was najbardziej odpowiednia, proponujemy kontakt z naszym doradcą. Postaramy się telefonicznie doradzić jaką roletę lub jaką żaluzję wybrać do Państwa mieszkania. Jeżeli to nie wystarczy, zawsze możecie Państwo umówić wizytę naszego przedstawiciela, który na miejscu udzieli porad jaką żaluzję wybrać lub jaką roletę wybrać do danego pomieszczenia. Przedstawi również Państwu zalety poszczególnych rozwiązań, a także podpowie, które z nich najlepiej sprawdzi się w konkretnym miejscu.

Montaż rolet i montaż żaluzji

Po zakupie przez Internet żaluzji i rolet, często pojawia się wątpliwość czy poradzę sobie z ich montażem. Rzeczywiście jest to czynność wymagająca precyzji i nieco doświadczenia. Jeżeli więc masz wątpliwości, czy poradzisz sobie z samodzielnym montażem rolety i żaluzji, polecamy kontakt z naszym biurem obsługi i umówienie wizyty montera. Jako profesjonalny producent i sprzedawca, oferujemy również montaż rolet i montaż żaluzji u klienta. Nasz pracownik przyjedzie do Was w umówionym terminie i fachowo zamontuje zakupioną roletę czy żaluzję.

Poniżej prezentujemy mapę z terenem na którym możemy zaoferować nasze usługi.

Ramka kolor zielony: pomiar i montaż

Ramka kolor niebieski: zapytaj o możliwy pomiar (montaż we własnym zakresie lub indywidualna wycena)