Verticale

Żaluzje pionowe na wymiar
Żaluzje pionowe na wymiar

• możliwość zasłonięcia dużych powierzchni

• pasy o szerokości 127mm lub 89mm

• 3 kolekcje tkanin do wyboru

• produkt na wymiar

• wyprodukowano w Polsce

już od 71 zł
zamów

Przygotowując kompleksową ofertę naszego sklepu internetowego, zwracaliśmy szczególną uwagę na to, aby prezentowane przez nas żaluzje gwarantowały najwyższy poziom możliwości i zastosowań. W związku z tym w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć żaluzji pionowych, które pozwalają na ochronę przed nasłonecznieniem dużych powierzchni. Znajdują zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach o okazałych i większych przeszkleniach. Są doskonałym rozwiązaniem dla różnego rodzaju biur, wnętrz szkolnych, firmowych czy miejsc publicznych. Ich największym atutem jest radzenie sobie z promieniami słonecznymi, gwarantując skuteczność i efektywność.

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe wewnętrzne cieszą się sporym zainteresowaniem klientów firmowych ze względu na zapewnienie najwyższego komfortu pracy. Bardzo często w biurach obowiązki wykonywane są na komputerach i laptopach, dlatego odpowiednia osłona i przyciemnienie mają ogromne znaczenie. Dużym atutem żaluzji pionowych jest możliwość regulacji ich kierunku, a co za tym idzie natężenia wpadającego światła. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć żaluzje pionowe verticale, które łączą w sobie funkcjonalność i styl. Nie tylko pozwalają na skuteczną ochronę przed słońcem, ale także idealnie wypełniają rolę ładnego elementu dekoracyjnego.

Innowacyjne rozwiązanie w biurze

Prezentowane przez nas żaluzje pionowe wewnętrzne wykonywane są z najwyższej jakości obrotowych, pionowych lameli. Dzięki temu produkt posłuży przez bardzo długi czas, gwarantując wytrzymałość i trwałość. Dodatkowo żaluzje pionowe verticale wyposażone zostały w funkcje, które stanowią ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie szczególnie we wnętrzach firmowych, ale także domowych. Pozwala na komfort przebywania i funkcjonowania w danym pomieszczeniu, gdzie natężenie promieni słonecznych jest naprawdę duże.

Niezwykłe walory funkcjonalne i estetyczne

Żaluzje pionowe to ochronna osłona, która świetnie sprawdza się w nawet najbardziej problematycznych pomieszczeniach, szczególnie w sezonie wiosennym i letnim, gdy natężenie słońca jest naprawdę duże. Skuteczne oderwanie od promieni słonecznych ma istotne znaczenie w pomieszczeniach firmowych i szkolnych, w których wykonuje się pewne czynności i różnego rodzaju obowiązki. Żaluzje pionowe nie tylko pozwalają na odcięcie się od słońca i możliwość regulacji natężenia światła, ale także chronią przed nagrzewaniem się pomieszczenia. Dzięki temu wyróżniają się najwyższym poziomem funkcjonalności.

Podnoszą komfort pracy i przebywania w danym pomieszczeniu. Dodatkowo przy ich wykonywaniu nie zapomniano o zapewnieniu walorów estetycznych. Żaluzje pionowe prezentują się bardzo elegancko i stylowo, wpisując się w aranżacje większości minimalistycznych biur. Są niezwykle uniwersalne i ponadczasowe, dlatego znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu. W naszym sklepie internetowym dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, co sprawia, że można je dopasować do różnych stylów.

Doskonała ochrona przed nagrzewaniem się pomieszczeń

Dużym atutem żaluzji pionowych jest doskonała ochrona przed nagrzewaniem się pomieszczeń. Ich funkcjonalność nie tylko polega na osłonie przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także wyeliminowaniu problemu z maksymalnym ciepłem pochodzącym z promieni słonecznych wpadających przez okno. Żaluzje pionowe charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej.