Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane, które oferuje nasz sklep, to niezwykły pomysł na nadanie wnętrzu naturalistycznego wyglądu. Będą bowiem stanowić wyraźny akcent, który ożywi pomieszczenie, stanowiąc modernistyczny ale i elegancki styl. Drewno jest obecnie trendem w architekturze i aranżacji wnętrz i jest tym materiałem, który doskonale nadaje się do podkreślenia wyjątkowości danego lokum.

Żaluzje drewniane można zamówić online za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Wystarczy określić wybrane parametry i dokonać zakupu w wygodny i komfortowy sposób. Dodatkowym atutem tego typu żaluzji jest łatwość utrzymywania ich w czystości. Są także łatwe w obsłudze. Dzięki wysokiej jakości materiałom naturalnym, z których są produkowane, zapewniają długotrwałe użytkowanie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiednich żaluzji drewnianych, które ożywią każdy rodzaj wnętrza. Nasza oferta zapewnia też przystępne ceny, co jest naszym dodatkowym atutem. Na stronie internetowej znajdują się także informacje o aktualnych promocjach.

 Żaluzje drewniane stanowią nie tylko funkcjonalny sposób na płynną regulację natężenia promieni świetlnych w pomieszczeniu, ale również nadają wnętrzu elegancji. Oprócz mechanizmów sterujących, są w całości produkowane z drewna naturalnego.

Żaluzje być montowane na dwa sposoby:

  • na wnękę okienną, czyli montaż do ściany;
  • za pomocą specjalnych zaczepów do poszczególnych skrzydeł okiennych.

Produkujemy żaluzje w dwóch rozmiarach: 25mm oraz 50mm. Dostępne są w kilku kolorach, dlatego też wpasują się w estetykę projektowanych wnętrz.

 Do kluczowych zalet żaluzji drewnianych należą:

  • możliwość precyzyjnej regulacji ilości światła bez wymogu podnoszenia żaluzji;
  • skuteczna ochrona przed nagrzaniem (odbijają aż do 98% emitowanego przez promienie słoneczne ciepła).

 Ze względu na użycie materiałów pochodzenia naturalnego, produkty mogą różnić się od siebie (występowanie słojów, wykrzywianie się listków). Rozbieżności te nie podlegają reklamacji. Zapewniamy bezpłatny pomiar, wycenę oraz montaż na terenie miast tj. Tarnów, Dębica, Brzesko, Rzeszów i innych pobliskich miejscowości.

Co zyskasz decydując się na żaluzje drewniane, które widzą w większości domów w Krakowie:

  • piękną ozdobę dla okna, które nie będzie już wymagało żadnych firan, ani zasłon. Wystarczą same żaluzje, aby aranżacja okna została dopełniona,
  • możliwość dostosowania koloru do swoich potrzeb – wybór jest bardzo duży. Każdy znajdzie kolor żaluzji pasujący do jego wnętrza oraz aranżacji przestrzeni. Dostosowujemy się do gustu naszych klientów,
  • łatwą obsługę żaluzji, które nie sprawiają żadnych problemów. Takie żaluzje drewniane, które są bardzo popularne w Warszawie, są rozwiązaniem wręcz idealnym.

 

Zamów Żaluzje drewniane online wybierz produkt, wpisz wymiary, wybierz tkaninę lub wzór