Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane 50 mm Promocja
Żaluzje drewniane 50 mm Promocja

Eleganckie żaluzje drewniane 50mm na wymiar.

• Najlepsza oferta w Polsce!

• Produkt zrobiony w Polsce.

• 36 miesięcy gwarancji.

• maksymalna szerokość 240 cm

Promocja!
zamów
Żaluzja drewniana 50mm na wymiar
Żaluzja drewniana 50mm na wymiar

Eleganckie żaluzje drewniane 50mm na wymiar.

• Duży wybór kolorów, 3 kolekcje do wyboru

• Produkt zrobiony w Polsce.

• 36 miesięcy gwarancji.

• maksymalna szerokość 270 cm

już od 189 zł
zamów
Żaluzja drewniana 25mm na wymiar
Żaluzja drewniana 25mm na wymiar

• Piękne kolory lameli

• wyprodukowane na wymiar

• Produkt zrobiony w Polsce

• sterowanie sznurkiem i drążkiem

• wszystkie dodatki (maskownica, pokrętło, obciążnik) dobierane pod kolor lameli

już od 112 zł
zamów

Żaluzje to najbardziej tradycyjny, a w dodatku atrakcyjny cenowo, sposób na skuteczną osłonę okna przed promieniami słonecznymi. Z biegiem czasu zyskały one bardziej nowoczesny i innowacyjny charakter dzięki nowatorskim designom oraz ciekawym technologiom tworzenia. Żaluzje mają pełnić nie tylko rolę funkcjonalnej ochrony wnętrz przed nasłonecznieniem, ale także być dekoracyjnym uzupełnieniem każdego okna. Tak właśnie powstały żaluzje drewniane, które są świetną alternatywą dla żaluzji aluminiowych.

Żaluzje drewniane

Tworzone są na takiej samej zasadzie, gwarantując doskonałą skuteczność, lecz pozwalają na osiągnięcie zupełnie innego klimatu. Żaluzje drewniane ze względu na to, że wykonywane są z najwyższej jakości szlachetnego tworzywa, uznawane są za produkt luksusowy i ekstrawagancki. Drewno powoduje, że są o wiele bardziej stylowe, eleganckie i wyjątkowe. Żaluzje drewniane wewnętrzne nadają pomieszczeniu naturalny charakter, co idealnie wpływa na osiągnięcie przytulnego i przyjemnego klimatu. Prezentują się niezwykle elegancko i staną się wiodącym elementem każdego wnętrza. Świetnie wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz, gdzie przeważa minimalizm i prostota.

Eleganckie i funkcjonalne żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane pozwalają na zaciemnienie pomieszczenia, co doskonale je ożywia i czyni bardziej eleganckim. Ta propozycja świetnie sprawdza się przede wszystkim w salonach oraz sypialniach, gdzie chcemy osiągnąć jak najbardziej klimatyczny charakter. W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy szeroki wybór żaluzji drewnianych w dwóch rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych, począwszy od najbardziej szlachetnych z ciekawymi odcieniami i przebarwieniami, po klasyczną czerń czy biel. Dzięki temu umożliwiamy dopasowanie żaluzji drewnianych do każdej aranżacji wnętrza, tak by tworzyć spójną, stylową całość. Dodatkowo odcień drewna można idealnie dopasować do odcienia mebli lub podłóg. W naszym asortymencie posiadamy modele w standardowych rozmiarach 25 mm i 50 mm. Jesteśmy gwarancją atrakcyjnej ceny w stosunku do najwyższej jakości wykonania.

Zyskaj niesamowity klimat w swoim wnętrzu

Drewno to szlachetne, naturalne tworzywo, które pozwala na stworzenie eleganckiego i stylowego pomieszczenia. Jest materiałem, który idealnie sprawdza się w produkcji różnego rodzaju mebli, podłóg czy nawet dodatków dekoracyjnych. Znalazło także zastosowanie jako tworzywo żaluzji, co cieszy się dużym zainteresowaniem. Największym atutem żaluzji drewnianych jest ich ponadczasowość i uniwersalność. Świetnie wpiszą się w aranżację każdego wnętrza, jednocześnie gwarantując przez cały czas podążanie za aktualną modą. Drewno jest materiałem, który prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z najnowocześniejszych trendów i zawsze będzie symbolem klasy, elegancji i stylu.

W naszym sklepie internetowym oferujemy bogactwo wzorów i kolorów z mnóstwem różnorodnych odcieni, naturalnych przebarwień czy słojów, które pozwalają na osiągnięcie niezwykłego, przytulnego klimatu. Dzięki temu żaluzje drewniane to z jednej strony skuteczny sposób na ochronę przed nasłonecznieniem pozwalający na regulację światła, z drugiej natomiast idealny pomysł na udekorowanie wnętrza w sposób ponadczasowy i stylowy. Żaluzje drewniane to najwyższej klasy luksusowy produkt, który doskonale nadaje się do podkreślenia wyjątkowości danego lokum. Jest to świetny pomysł na wiodący element dekoracyjny w swoim wnętrzu, reprezentujący całą aranżację!